książka

Uwaga, książka do rozdania!

9/30/2017

Moi Drodzy! Mój blog istnieje już 6 lat i z tej okazji czeka na Was książka mojego autorstwa. w prezencie. Choć jest ona dosłownie na wyciągnięcie ręki, coś jednak musicie zrobić, aby ją otrzymać. Zostawiajcie komentarze pod tym lub pod poprzednim wpisem (lub na FB) i piszcie, dlaczego właśnie Wy na nią zasłużyliście. W przyszłym tygodniu nastąpi ogłoszenie wyniku, ale nie zdradzę którego dnia. Dlatego śledźcie bloga bardzo uważnie, najlepiej polubcie go od razu na FB.


You Might Also Like

2 Komentarzy

 1. Uważam, że to właśnie ja powinnam otrzymać książkę "Tu się kroi coś pysznego ", ponieważ uwielbiam kuchnię roślinną. Swoją miłością staram się zarazić też swojego narzeczonego, który jest strasznie oporny jeśli chodzi o takiego typu smakołyki (Wiadomo, jak przeważająca część facetów :D). Jednak muszę przyznać, że chyba mi się powoli to udaje, ta książka byłaby źródłem inspiracji na co dzień. Po cichu też liczę na to, że mój TŻ po przejrzeniu powyższej książki nabierze ochoty na wspólne, zdrowe gotowanie, w końcu stworzenie rodziny żyjącej zdrowo jest dla mnie bardzo ważne :)
  Pozdrawiam, Karolina :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie bym dołączyła, ale już mam Twoją piękną, apetyczną i wielce pozytywną książkę:) Jest cudna! A przepisy w niej zawarte (w tym przyjemność ich wykonania:) tylko zachęcają do zrobienia przedstawianych pyszności:)
  Teraz sobie tak myślę, że gdyby zdarzył się cud i wygrałabym kolejną, to z pewnością obdarowałabym kogoś, komu przydałaby się inspiracja w kuchni:) dodam, że to byłaby zdrowa inspiracja:)
  Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!:)

  OdpowiedzUsuń