Czy blog może być dobrym początkiem?

7/19/2016

Zdecydowanie tak! Z całą pewnością pomaga w realizacji celów. Jak wiecie, od jakiegoś czasu fotografuję dla agencji StockFood. Kiedyś, pracując w agencjach reklamowych, kupowałam w imieniu klientów oferowane tam fotografie i wykorzystywałam je do różnych projektów graficznych. Pamiętam, jak wzdychałam z podziwem do tych pięknych zdjęć, robiłam się głodna na ich widok i nigdy nie przypuszczałam, że moje prace również się tam kiedyś znajdą.

Kilka dni temu, na blogu StockFood pojawił się krótki wpis o mnie, zapraszam do przeczytania i do obejrzenia mojej (jeszcze niewielkiej) galerii.

Mam nadzieję, że to dopiero początek, i że moje zdjęcia będą coraz piękniejsze. Trzymajcie koniecznie kciuki, bo to dzięki Wam stało się to wszystko możliwe.

P. S.
W sierpniu minie 6 lat od założenia bloga i z tej okazji szykuje się tu konkurs. Nagrody właśnie organizuję, a jedną z nich będzie moja książka z dedykacją. Zapraszam do śledzenia wpisów na FB, wtedy z pewnością nic Wam nie umknie.


You Might Also Like

8 Komentarzy

 1. Gratulacje zasłużone! i trzymam kciuki za dasze sukcesy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia, jestem pod wrażeniem. Chyba sama też powinna się podszkolić w tym temacie. Jak się uczyłaś? Jakieś książki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :-) Uczyłam? Cały czas się uczę! Wiedza teoretyczna to dopiero początek i niewiele mi dała. Reszta to codzienna praca, tu przydaje się trochę upór maniaka. No i oczywiście nie każdym obiektywem i każdym aparatem da się zrobić wszystko, choć niekoniecznie najdroższe jest najlepsze :-)

   Usuń
 3. Gratuluję :-) naprawdę piękne zdjęcia :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! I życzę Ci dalszych sukcesów!!!
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje, kochana! Niech się Twoja pasja pięknie rozwija!

  OdpowiedzUsuń
 6. super, gratulacje! Robisz świetne zdjęcia, więc co w tym dziwnego ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Realizacja pasji to rzecz najważniejsza :)Masz talent!Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń