konkursy

KONKURS i karta VIP Targi NATURA FOOD dla Was

9/25/2013

„Ekologiczna żywność, ekologiczne produkty codziennego użytku i ekologiczny styl życia coraz częściej goszczą w naszych domach. Trudno się temu dziwić, w końcu dbałość o zdrowie i środowisko naturalne to już nie tylko moda ale konieczność. Koneserzy stylu ECO to konsumenci świadomi i wymagający, poszukujący niebanalnych propozycji. Ich potrzeby z pewnością zaspokoi bogata oferta odbywających się w Łodzi w dniach 11-13 października br. Targów Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej NATURA FOOD“.

Więcej informacji na temat targów możecie znaleźć tutaj.

Moi drodzy, mój blog został blogiem partnerskim NATURA FOOD 2013. W związku z tym zapraszam Was na konkurs, w którym możecie wygrać darmową kartę VIP na wszystkie organizowane podczas targów wydarzenia.Co trzeba zrobić, aby wygrać kartę VIP?
 • dodać powyższy banerek w bocznym panelu Twojego bloga z linkiem do tego wpisu (jeżeli nie posiadasz bloga, umieść notkę i linka na FB)
 • zgłosić chęć odwiedzenia targów w komentarzu pod tym wpisem
 • polubić mojego bloga na FB
 • i czekać na ogłoszenie wyników, które odbędzie się 06.10.2013 o godzinie 15.00

Zapraszam Was gorąco!


You Might Also Like

8 Komentarzy

 1. Ja bardzo, bardzo chętnie wybrałabym się na te targi ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie by było tam się pojawić, zgłaszam się, zaraz wrzucę baner.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko zrobione jak trzeba, teraz tylko marzę o wygranej w konkursie bo karta VIP na TAKIE targi to nie byle co, zwłaszcza dla mnie, bo mam fizia na punkcie eko :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Punkty regulaminu - zrealizowane! Czekam z niecierpliwością na wyniki.
  A taki wyjazd by mi się przydał... Od początku września ciągła harówka w szkole, jakaś rozrywka mile widziana :] Tym bardziej, że uwielbiam takie sprawy i eko życie. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. jeśli dodasz chęć wygrania osób, które wpisały się przede mną do chęci osób, które wpiszą się po mnie, a następnie pomnożysz tą wartość razy 100, podniesiesz do potęgi trzeciej- wtedy uzyskasz wynik, który obrazuje 1/4 moich chęci i pragnienia zdobycia karty :)
  nie prowadzę bloga, ale kurzachę razem z Wami Blogerkami...
  jestem bezglutenowcem, dietetykiem i pasjonatką ;D
  w każdym razie polecam się ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyny, już teraz wiem, że będę katorgi podczas losowania przechodzić, najchętniej zorganizowałabym całe stado tych kart :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. jako Łodzianki nie może mnie tam zabraknąć! :-)
  (punktu regulaminu zrealizowane )

  OdpowiedzUsuń