konkursy

Kto dostanie pyszną galaretkę lawendową?

9/04/2013

Już pewnie myśleliście, że zapomniałam? Wczoraj obiecałam, że dziś będzie ogłoszenie wybranej osoby, która otrzyma galaretkę lawendową. Trochę późno się zebrałam, przyznaję, ale to i owo musiałam dziś załatwić, między innymi... nareszcie odebrałam mój aparat z serwisu i wyobraźcie sobie, że robi on nareszcie ostre zdjęcia! Niby to normalne powinno być, ale w dzisiejszych czasach to już mnie nic nie zdziwi, niedługo trzeba będzie się cieszyć, że aparat w ogóle zdjęcie z siebie wykrztusi. Ostre ma być, tak? O, to jakaś Pani wymagająca wyjątkowo jest, może Pani źle parametry ustawiła? A... z automatu Pani robiła, ale może jednak Pani źle ISO ustawiła? Tak więc udało mi się sprzedawcy w końcu wcisnąć mój aparat do naprawy, potem nastąpiło długie czekanie i nareszcie udało mi się go z powrotem wydębić. Jak widać miałam rację, że było coś nie tak i po co Pan sobie język strzępił?

No, ale się to rozkręciłam, to chyba z radości, że w końcu się udało, a tak naprawdę miało być o galaretce... powiem krótko – galaretka leci do Nemi, autorki bloga nemi-habibi
Gratuluję i czekam na maila, abym wiedziała dokąd wysłać paczuszkę :-)

Bardzo dziękuję Wam za liczne komentarze, szkoda, że nie mogę Was wszystkich obdarować, ale zaglądajcie tu, może innym razem Wam się uda :-)
You Might Also Like

6 Komentarzy