recenzja

Kto otrzyma książkę GOD FOOD?

3/02/2018

Oczywiście znów mam mały poślizg i kolejka postów czekających na publikację nieco się wydłuża, ale jakoś to nadrobimy. Teraz najważniejsza jest dla Was wiadomość, kto otrzyma wyczekiwaną książkę GOD FOOD. Muszę przyznać, że decyzja jeszcze nigdy nie była dla mnie tak trudna jak tym razem, bo wszystkie komentarze były cudowne. Tyle napisaliście mi o sobie, o sytuacji, w której się znajdujecie, nawet wiersze tworzyliście. Co tu robić? Mam tylko jedną książkę, a tyle osób na nią zasłużyło... Mam nadzieję, Ci, którzy tym razem nie mieli szczęścia wybaczą mi i będą cierpliwie czekać na nowe konkursy na moim blogu.

Dzisiejszą nagrodę postanowiłam przyznać Margot (komentarz na blogu), ponieważ wiem, że bardzo angażuje się ona w ratowanie bezdomnych zwierząt. Inwestuje prywatne pieniądze i mnóstwo czasu, aby dać dom porzuconym kociakom i psiakom. Niestety wielu właścicieli nieodpowiedzialnie podchodzi do tematu i wyrzuca zwierzęta na bruk. Zaangażowanie osób takich jak Margot pomaga tym nieszczęsnym czworonogom przetrwać, a czasami daje szansę na nowy, cudowny dom.
Myślę, że takie działania zasługują na pochwałę i wyróżnienie.

Droga Margot, gratuluję i proszę o kontakt mejlowy :-)

Wszystkich pozostałych czytelników zapraszam do obserwowania bloga, obiecuję, że nie jest to ostania książka, którą dla Was mam.

© Mariola Streim

You Might Also Like

2 Komentarzy

  1. Dziękuję :) Bardzo dziękuję.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam nadzieję, że książka Cię zainspiruje, czekam na mejla z adresem do wysyłki :-)

      Usuń