Kto otrzyma książkę Minimalist Baker?

11/16/2016

Moi Drodzy, z małym poślizgiem nastąpiła ta wyczekiwana przez Was chwila, kiedy to dowiecie się, kto otrzyma książkę Minimalist Baker. Niesamowicie się staraliście i każdy z Waszych komentarzy zasłużyłby na nagrodę, ale książka jest tylko jedna. Wybór był dla mnie trudny, wszyscy piszecie o tym, jak ważne jest dla Was roślinne odżywianie i dla wszystkich pełna jestem podziwu. Jednak jeden komentarz zrobił na mnie nieco większe wrażenie niż pozostałe, jest to wypowiedź Joanny S. Pisze ona, iż do weganizmu przekonała ją córka. Czyż nie jest to godna nagrody postawa? Przeważnie jest tak, że dzieci uczą się od rodziców, niekiedy zdarza się, że dzieci nie słuchają tego, co radzą im rodzice i robią swoje. Tymczasem moja czytelniczka słucha rady córki i w dodatku wprowadza je w życie! Dla mnie to postawa pełna respektu dla drugiej osoby i oczywiście dla zwierząt, dlatego właśnie Joannie S przyznałam nagrodę. Gratuluję, życzę miłego wspólnego gotowania i bardzo proszę o kontakt mailowy. 
info(at)grafik-und-design.com
zamiast (at) wstaw @

Wszystkie komentarze możecie przeczytać pod wpisem konkursowym oraz pod wpisem na FB

Po tym konkursie nasuwa mi się taki ogólny wniosek dla nas wszystkich. Słuchajmy uważnie tego, co mówią do nas inni, może warto skorzystać z ich rady?

Tymczasem kolejna recenzja i konkurs zbliżają się już wielkimi krokami :-)

© Mariola Streim

You Might Also Like

3 Komentarzy

 1. Dziękuję bardzo!! Co za niespodzianka :)) Córce przekazałam tego newsa i równiez bardzo się ucieszyła wiec nie mozemy już doczekać sie książki :) Na maila wysłałam moje dane. Pozdrawiam serdecznie Joanna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wygranej, mam nadzieję że moja córeczka też kiedyś przekaże mi jakieś ważne mądrości :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje wygranej ... :))
  Bardzo chciałabym , ale to bardzo chciała ją mieć! :)))

  OdpowiedzUsuń