konkursy

Ogłoszenie wyników konkursu urodzinowego

10/04/2014

Moi drodzy! Z małym poślizgiem mamy ogłoszenie wyników konkursu. Warto było trochę dłużej poczekać, ponieważ przybyło nagród! Sklep ekoj.pl ufundował (oprócz nagrody głównej) wyróżnienie. Autorka wyróżnionego przepisu otrzyma śliczną deskę do krojenia. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymają kod rabatowy 10% na zakupy w sklepie ekoj.pl.

© ekoj.pl
Wszystkie przepisy są wspaniałe i cieszę się, że zostały dodane, w ten sposób linki do nich będą sobie u mnie na blogu czekały na wypróbowanie i nigdzie mi się nie zagubią. Będą one inspiracją w mojej kuchni i w kuchniach moich czytelników. Jest jednak jeden przepis, który od razu nas skusił i do końca trwania konkursu pozostał naszym faworytem.


Nagrodę główną otrzymuje Iga, autorka bloga taste me za przepis wegańskie ptasie mleczko malinowo-cytrynowe. Kreatywny przepis z małą ilością składników, od razu zawojował serca jurorów. 

© taste me
Wyróżnienie otrzymuje Marcela, autorka bloga torta della figlia za przepis chiński makaron z tofu marynowanym. Ciekawy przepis i do tego pięknie podany.

© torta della figlia
Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za udział, a załodze sklepu ekoj.pl za fantastyczne nagrody!

Wszystkich uczestników poproszę o kontakt mailowy.

You Might Also Like

12 Komentarzy

 1. przepis zdecydowanie godny zwycięstwa! gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja chcę to ptasie mleczko!!! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też, ale teraz mamy przepis i możemy sobie zrobić :-)

   Usuń
 3. Aaaaaa! Ojeju, nie wierzę! Mój pierwszy wygrany konkurs i do tego taka wspaniała nagroda! Bardzo, bardzo się cieszę, dziękuję! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje … a ptasie mleczko to moja największa namiętność :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje!!! same pysznosci!
  ściskam kochana

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdecznie gratuluję wygranej! Ptasie mleczko jest na mojej liście do zrobienia!:) O mamuniu! Tak się cieszę z wyróżnienia! Jestem wzruszona ! Bardzo dziękuję za przecudowną deskę:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie ptasie mleczko to sama bym zjadła!

  OdpowiedzUsuń